Strona główna

Sonda

Z jakiej formy przekazu wiedzy naukowej do praktyki rolniczej skorzystałeś lub chciałbyś skorzystać?
 
IUNG praktyce rolniczej - Aktualności
IUNG-PIB na X Rolniczym Festiwalu Nauki Drukuj Email
21.10.13 W dniach 17 i 18 października 2013 roku pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego odbył się zorganizowany przez Centrum Doradztwa Rolniczego oraz Centralną Bibliotekę Rolniczą w Warszawie X Rolniczy Festiwal Nauki.
Więcej…
 
Warsztaty naukowe „Klasyfikacja gruntów…” Drukuj Email
18.10.13 Klasyfikacja gruntów w świetle aktualnych przepisów prawnych oraz wybrane zagadnienia ochrony gruntów” – tak zatytułowano warsztaty naukowe, które w dniach 9 i 10 października 2013 r. odbyły się w Sali Kongresowej IUNG-PIB w Puławach. Głównym organizatorem spotkania był Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – PIB, zaś współorganizatorem Polskie Stowarzyszenie Klasyfikatorów Gruntów.
Więcej…
 
X Lubelski Festiwal Nauki Drukuj Email
27.09.13 Człowiek – Nauka – Pasja” pod takim tytułem odbył się w dniach 16-20 września Lubelski Festiwal Nauki. „Człowiek jest w centrum naszych zainteresowań, więc chcieliśmy, żeby ten element znalazł się w haśle” – mówił dziennikarzom prof. Dariusz Matosiuk, prorektor Uniwersytetu Medycznego i szef komitetu organizacyjnego LFN. Już po raz dziesiąty lubelskie uczelnie wyższe oraz instytucje naukowe, w tym IUNG PIB w Puławach aktywnie uczestniczyły w tym spektakularnym wydarzeniu kulturalno-naukowym naszego regionu.
Więcej…
 
Warsztaty naukowe „Wpływ współczesnej polityki rolnej na możliwości rozwoju obszarów wiejskich” Drukuj Email
18.09.13 Dział Upowszechniania i Wydawnictw, Zakład Gleboznawstwa i Ochrony Gruntów IUNG-PIB oraz Towarzystwo Rozwoju Obszarów Wiejskich w dniach 11-12 września 2013 roku zorganizowały warsztaty naukowe pt. „Wpływ współczesnej polityki rolnej na możliwości rozwoju obszarów wiejskich”.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 Następna > Ostatnie >>

Strona 31 z 37
Zobacz
Zobacz
Zobacz

CENY PŁODÓW ROLNYCH

Sonda

Czy uważasz że powinno być więcej wydawanych publikacji z zakresu:
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości