Strona główna

Sonda

Z jakiej formy przekazu wiedzy naukowej do praktyki rolniczej skorzystałeś lub chciałbyś skorzystać?
 
IUNG praktyce rolniczej - Aktualności
Warsztaty w Boguchwale Drukuj Email
11.12.12 W dniu 4 grudnia 2012r. w siedzibie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyły się warsztaty naukowe nt. „Różnicowanie działalności rolniczej na obszarach problemowych rolnictwa (OPR)” zorganizowane przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach oraz Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.
Więcej…
 
Konferencja Naukowo-Techniczna nt. „Wprowadzanie nawozów do obrotu " Drukuj Email
 27.11.12 23 listopada 2012 r. w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyła się Konferencja Naukowo-Techniczna nt. „Wprowadzanie nawozów do obrotu – aspekty prawne  a praktyka” zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Nawozowe.
Więcej…
 
II konferencja „Nauka, Biznes, Rolnictwo – nowe realia” Drukuj Email
26.11.12 22 listopada 2012 r. w Puławskiej Szkole Wyższej odbyła się II konferencja „Nauka, Biznes, Rolnictwo – nowe realia” zorganizowana przez Zakłady Azotowe PUŁAWY SA, w ramach promowania Centrum Kompetencji Puławy – ważnej platformy wymiany doświadczeń i wiedzy.
Więcej…
 
IUNG PIB na IX Rolniczym Festiwalu Nauki Drukuj Email
20.10.12 W dniach 18-19 października 2012 r. odbył się IX Rolniczy Festiwal Nauki zorganizowany przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie i Centralną Bibliotekę Rolniczą im. Michała Oczapowskiego w Warszawie.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 Następna > Ostatnie >>

Strona 35 z 37
Zobacz
Zobacz
Zobacz

CENY PŁODÓW ROLNYCH

Sonda

Czy uważasz że powinno być więcej wydawanych publikacji z zakresu:
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości