Strona główna

Sonda

Z jakiej formy przekazu wiedzy naukowej do praktyki rolniczej skorzystałeś lub chciałbyś skorzystać?
 
IUNG praktyce rolniczej - Aktualności
IV Wojewódzki Dzień Pola

20.10.2020 W dniu 18.10.2020 roku na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Różańcu odbyło się zorganizowane przez firmę „Thorus Agro Group” wydarzenie - IV Wojewódzki Dzień Pola "Lubelszczyzna Spichlerzem Polski". Wydarzenie to było połączone z konferencją zatytułowaną "Konwencja BIO gwarantem zdrowej żywności oraz opłacalności produkcji roślinnej" i z wystawą polową, pokazami agrotechnicznymi oraz degustacjami lokalnych produktów żywnościowych. IUNG-PIB miał okazję zaprezentować publikacje sfinansowane ze środków programu wieloletniego, w tym zadania 2.7.

Więcej…
 
BIO EXPO Warsaw 2020

20.10.2020 W dniach 8-10 października 2020 roku odbyły się Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw 2020. Nadarzyn, dzięki lokalizacji targów, stał się w tych dniach ekologiczną stolicą Polski. BIOEXPO to jedyne wydarzenie w Polsce, ale również Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane tylko branży ekologicznej.

Więcej…
 
Współpraca z Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej (KCER)

30.09.2020 W dniu 30 września w pomieszczeniach Centrum Szkoleniowo-Kongresowego IUNG-PIB rozpoczęło się szkolenie kadry nauczycieli szkół rolniczych organizowane przez Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej (KCER). Szkolenie potrwa do 2 października.

 

Więcej…
 
Studia Podyplomowe „ROLNICTWO EKOLOGICZNE” dla doradców rolniczych

25.09.2020 Trwa nabór na niestacjonarne bezpłatne studia podyplomowe dla doradców rolniczych z maroregionów złożonych z województwa małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego (4), makroregionu składającego się z województwa mazowieckiego i łódzkiego (3), makroregionu składającego się z województwa lubelskiego i podkarpackiego (5) oraz makroregionu obejmującego województwa warmińsko-mazurskie i podlaskie (2).

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 41
Zobacz
Zobacz
Zobacz

CENY PŁODÓW ROLNYCH

Sonda

Czy uważasz że powinno być więcej wydawanych publikacji z zakresu:
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości